OpenideaL - idea management system (7.x-2.2) - en to af translation catalogue (34 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Content
af: Inhoud

en: Age
af: Ouderdom

en: Article
af: Artikel

en: Comments
af: Kommentaar

en: Tags
af: Etikette

en: Categories
af: Kategorieë

en: Login
af: Gebruiker

en: Search
af: Soek

en: Message
af: Boodskap

en: Image
af: Beeld

en: Center
af: Senter

en: Container
af: Houer

en: Category
af: Kategorie

en: Add container
af: Voeg houer by

en: Back
af: Terug

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: Error
af: Fout

en: All
af: Alle

en: Comment
af: Kommentaar

en: Vote
af: Stem

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Users
af: Gebruikers

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Votes
af: Stemme

en: Attachments
af: Aanhangsels

en: Post comment
af: Lewer kommentaar

en: News
af: Nuus

en: My account
af: My rekening

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom

en: Main menu
af: Hoofkieslys
