OpenideaL - ideas and innovation management system (7.x-2.2) - en to ca translation catalogue (72 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Content
ca: Contingut

en: Age
ca: Temps

en: Comments
ca: Comentaris

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Login
ca: Entrada

en: Search
ca: Cerca

en: Message
ca: Missatge

en: Image
ca: Imatge

en: Center
ca: Centre

en: Container
ca: Contenidor

en: Category
ca: Categoria

en: Add container
ca: Afegeix un contenidor

en: Back
ca: Enrere

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Save
ca: Desa

en: Help
ca: Ajuda

en: Region
ca: Regió

en: add
ca: afegir

en: All
ca: Tot

en: CSS class
ca: Classe CSS

en: Welcome
ca: Benvingut

en: Comment
ca: Comentari

en: Contains
ca: Conté

en: Vote
ca: Vota

en: Start
ca: Inici

en: End
ca: Final

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Users
ca: Usuaris

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Votes
ca: Vots

en: Share
ca: Comparteix

en: Attachments
ca: Adjunts

en: ago
ca: fa

en: Community
ca: Comunitat

en: Post comment
ca: Envia el comentari

en: User page
ca: Pàgina d'usuari

en: News
ca: Notícies

en: Read More...
ca: Llegeix més...

en: Miscellaneous
ca: Miscel·lània

en: My account
ca: El meu compte

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Add row
ca: Afegeix una línia

en: Column
ca: Columna

en: Add region
ca: Afegir regió

en: User email
ca: Correu electrònic de l'usuari

en: Row
ca: Fila

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Main menu
ca: Menú principal

en: No user
ca: Sense usuari

en: @current of @max
ca: @current de @max

en: Administrative title
ca: Títol d'administració

en: Administrative description
ca: Descripció d'administració

en: Remove row
ca: Elimina fila

en: Region settings
ca: Paràmetres de la regió

en: Remove region
ca: Suprimeix la regió

en: Configure region
ca: Configura la regió

en: Region title
ca: Títol de la regió

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Region class
ca: Classe de la regió

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
ca: El menú <em>Principal</em> s'utilitza a la majoria dels llocs per a mostrar les seccions principals del lloc, sovint a una barra de navegació superior.

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ca: Utilitzeu les <em>pàgines bàsiques</em> per al vostre contingut estàtic, com una pàgina de 'Qui som'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
ca: Utilitzeu les etiquetes per a agrupar en categories els articles de temes similars.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
ca: Introduïu una llista de paraules separades per comes per descriure el vostre contingut.

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
ca: Un tema d'administració simple d'una columna, sense taules i d'amplada fluïda.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ca: Utilitzeu els <em>articles</em> per a contingut sensible en el temps com notícies, comunicats de premsa o entrades de blog.

en: Row class
ca: Classe de la fila

en: Upload an image to go with this article.
ca: Carregueu una imatge per anar amb aquest article.
