OpenideaL - idea management system (7.x-2.2) - en to et translation catalogue (69 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Content
et: Sisu

en: Age
et: Vanus

en: Article
et: Artikkel

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Tags
et: Sildid

en: Categories
et: Kategooriad

en: Login
et: Sisselogimine

en: Search
et: Otsing

en: Message
et: Teade

en: Image
et: Pilt

en: Center
et: Keskel

en: Container
et: Konteiner

en: Category
et: Kategooria

en: Add container
et: Lisa konteiner

en: Back
et: Tagasi

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: Views
et: Vaated

en: Region
et: Regioon

en: add
et: lisa

en: Error
et: Viga

en: All
et: Kõik

en: CSS class
et: CSS klass

en: Comment
et: Kommentaar

en: Contains
et: Sisaldab

en: Vote
et: Hääleta

en: Start
et: Algus

en: End
et: Lõpp

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Users
et: Kasutajad

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Votes
et: Hääled

en: Share
et: Jaga

en: Attachments
et: Manused

en: Post comment
et: Postita kommentaar

en: News
et: Uudised

en: Miscellaneous
et: Muu

en: My account
et: Minu konto

en: Add comment
et: Lisa kommentaar

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Column
et: Tulp

en: Regions
et: Regioonid

en: Dates
et: Kuupäevad

en: Row
et: Rida

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: Main menu
et: Peamenüü

en: No user
et: Ükski kasutaja

en: @current of @max
et: @current / @max

en: Administrative title
et: Administratiivne pealkiri

en: Administrative description
et: Kirjeldus haldusliideses

en: Region settings
et: Regiooni seaded

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
et: <em>Peamenüüd</em> kasutatakse paljudel lehtedel peamiste sektsioonide kuvamiseks, see asetseb tihti ülemisel navigeerimisribal.

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
et: Sarnaseid teemasid käsitlevate artiklite kategoriseerimiseks kasuta silte.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
et: Sisu kirjeldamiseks lisa komaga eraldatud märksõnade nimekiri.

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
et: Lihtne ühe tulbaga tabeliteta muutlaiusega administreerimise teema.

en: Time left
et: Aega jäänud

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
et: <em>Artikleid</em> kasutatakse aeguva sisu jaoks nagu uudised, pressiteated või blogi sissekanded.

en: Builders
et: Koostajad

en: Row class
et: Rea klass

en: Upload an image to go with this article.
et: Laadi üles selle artikliga seotud pilt.

en: Footer menu
et: Jaluse menüü
