OpenideaL - idea management system (7.x-2.2) - en to kn translation catalogue (39 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Age
kn: ಪ್ರಾಯ

en: Article
kn: ಬರಹ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Login
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Center
kn: ಕೇಂದ್ರ (ತೆಗೆದುಹಾಕಲ್ಪಟ್ಟಿದೆ)

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Error
kn: ದೋಷ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Welcome
kn: ಸುಸ್ವಾಗತ

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: Vote
kn: ಮತ

en: Start
kn: ಪ್ರಾರಂಭಿಸು

en: End
kn: ಕೊನೆ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Share
kn: ಹಂಚಿಕೆ

en: Attachments
kn: ಲಗತ್ತುಗಳು

en: Post comment
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಯನ್ನು ಪ್ರಕಟಿಸಿ

en: News
kn: ಸಮಾಚಾರ

en: Miscellaneous
kn: ಇತರೆ

en: Graph
kn: ನಕ್ಷೆ

en: Date of Birth
kn: ಹುಟ್ಟಿದ ದಿನಾಂಕ

en: Well done!
kn: ಚೆನ್ನಾಗಿ ಮಾಡಿದಿರಿ!

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ

en: Basic page
kn: ಮೂಲ ಪುಟ
