OpenideaL - idea management system (7.x-2.3) - en to ast translation catalogue (28 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Content
ast: Conteníu

en: Article
ast: Artículu

en: Comments
ast: Comentarios

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Categories
ast: Categoríes

en: Search
ast: Guetar

en: Message
ast: Mensax

en: Image
ast: Imaxe

en: Center
ast: Centru

en: Category
ast: Categoría

en: Add container
ast: Amestar contenedor

en: Preview
ast: Entever

en: Save
ast: Guardar

en: Help
ast: Aida

en: Region
ast: Rexón

en: Error
ast: Fallu

en: All
ast: Too

en: Comment
ast: Comentariu

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: Users
ast: Usuarios

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Votes
ast: Votos

en: Attachments
ast: Axuntos

en: Post comment
ast: Espublizar comentariu

en: Basic page
ast: Páxina básica
