OpenideaL - idea management system (7.x-2.3) - en to bg translation catalogue (35 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Content
bg: Съдържание

en: Article
bg: Статия

en: Comments
bg: Коментари

en: Tags
bg: Таг

en: Categories
bg: Категории

en: Search
bg: Търси

en: Message
bg: Съобщение

en: Image
bg: Снимка

en: Center
bg: Център

en: Category
bg: Категория

en: Add container
bg: Добави контейнер

en: Back
bg: Назад

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: Views
bg: Изгледи

en: Region
bg: Област на сайта

en: add
bg: добави

en: Error
bg: Грешка

en: All
bg: Всички

en: Comment
bg: Коментар

en: Vote
bg: глас

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Users
bg: Потребители

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Votes
bg: Гласа

en: Attachments
bg: Прикачени файлове

en: Post comment
bg: Изпрати коментар

en: My account
bg: Моят профил

en: User email
bg: Потребителски имайл.

en: Main menu
bg: Основно меню

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
bg: Проста, едноколонна, таблична тема с динамична ширина
