OpenideaL - idea management system (7.x-2.3) - en to sl translation catalogue (33 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Content
sl: Vsebine

en: Article
sl: Članek

en: Comments
sl: Komentarji

en: Tags
sl: Oznake

en: Categories
sl: Kategorije

en: Login
sl: Prijava

en: Search
sl: Išči

en: Message
sl: Sporočilo

en: Image
sl: Slika

en: Category
sl: Kategorija

en: Add container
sl: Dodaj vsebnik

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: Region
sl: Regija

en: Error
sl: Napaka

en: All
sl: Vsi

en: Comment
sl: Komentar

en: Vote
sl: 1 glas

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Users
sl: Uporabniki

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Votes
sl: 1 glas

en: Attachments
sl: Priponke

en: Post comment
sl: Pošlji komentar

en: News
sl: Novice

en: My account
sl: Moj račun

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Dates
sl: Datumi

en: First sidebar
sl: Prvi stranski stolpec
