OpenideaL - idea management system (7.x-2.5) - en to km translation catalogue (44 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Content
km: មាតិកា

en: Article
km: អត្ថបទ

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: Tags
km: ស្លាក

en: Categories
km: ប្រភេទ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Message
km: សារ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Center
km: កណ្តាល

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Add container
km: បន្ថែម​ឧបករណ៍​ផ្ទុក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Help
km: ជំនួយ

en: Region
km: តំបន់

en: Error
km: កំហុស

en: All
km: ទាំងអស់

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Vote
km: ការបោះឆ្នោត​

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Votes
km: ការ​បោះឆ្នោត​

en: Attachments
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​

en: Post comment
km: ប្រកាស​មតិយោបល់

en: My account
km: គណនី​របស់​ខ្ញុំ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Dates
km: កាល​បរិច្ឆេទ

en: First sidebar
km: របារ​ចំហៀង​ដំបូង

en: Main menu
km: ម៉ឺនុយ​មេ

en: Region settings
km: ការ​កំណត់​តំបន់

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
km: ម៉ឺនុយ<em>មេ</em> ត្រូវ​បានប្រើ​នៅ​លើ​តំបន់​បណ្ដាញ​ជា​ច្រើន ដើម្បីបង្ហាញ​ផ្នែក​សំខាន់ៗ​របស់​តំបន់បណ្ដាញ ជា​រឿយៗ​នៅ​ក្នុង​របារ​រុករក​ផ្នែក​ខាង​លើ ។

en: Basic page
km: ទំព័រ​មូលដ្ឋាន

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
km: ប្រើ <em>ទំព័រ​មូលដ្ឋាន</em> សម្រាប់​មាតិកា​ថេរ ដូច​ជា​ទំព័រ 'អំពី​យើង' ។

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
km: ប្រើ​ស្លាក ដើម្បី​ដាក់​អត្ថបទ​ជា​ក្រុម​នៅ​លើប្រធានបទ​ស្រដៀង​គ្នា​​ទៅ​​ជា​ប្រភេទ ។

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
km: បញ្ជី​បញ្ជី​​ពាក្យ​ដែលបំបែក​ដោយ​សញ្ញា​ក្បៀស​ ដើម្បី​ពិពណ៌នា​អំពី​មាតិកា​របស់​អ្នក ។

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
km: ស្បែក​គ្រប់​គ្រង​ដែល​មានទទឹង​ថេរ គ្មានតារាង មាន​មួយ​ជួរ​ឈរ​សាមញ្ញ ។

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
km: ប្រើ <em>អត្ថបទ</em> សម្រាប់​មាតិកា​ដែល​ប្រែប្រួល​តាម​ពេលវេលា​ដូចជា ព័ត៌មាន សេចក្ដីប្រកាស​ព័ត៌មាន ឬ​ការ​ប្រកាស​តាម​កំណត់ហេតុ​បណ្ដាញ ។

en: Upload an image to go with this article.
km: ផ្ទុក​រូបភាព​ឡើង​ដើម្បី​ភ្ជាប់​ជាមួយ​នឹង​អត្ថបទ​នេះ ។
