OpenideaL - idea management system (7.x-2.5) - en to mn translation catalogue (28 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Status
mn: Төлөв

en: Content
mn: Агуулга

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Tags
mn: Тагууд

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Search
mn: Хайх

en: Message
mn: Зурвас

en: Image
mn: Зураг

en: Category
mn: Ангилал

en: Add container
mn: Агуулагч нэмэх

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Region
mn: Бүс

en: Error
mn: Алдаа

en: All
mn: Бүгд

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Vote
mn: Санал

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Votes
mn: Саналууд

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Main menu
mn: Гол цэс
