OpenideaL - ideas and innovation management system (7.x-2.5) - en to sk translation catalogue (73 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Content
sk: Obsah

en: Age
sk: Vek

en: Article
sk: Článok

en: Comments
sk: Komentáre

en: Tags
sk: Značky

en: Categories
sk: Kategórie

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Message
sk: Správa

en: Image
sk: Obrázok

en: Center
sk: Na stred

en: Category
sk: Kategória

en: Add container
sk: Pridať kontajner

en: Back
sk: Späť

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Region
sk: Umiestnenie

en: add
sk: pridať

en: Error
sk: Chyba

en: All
sk: Všetky

en: CSS class
sk: CSS trieda

en: Welcome
sk: Vitaj

en: Comment
sk: Komentár

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Vote
sk: Hlasovať

en: Start
sk: Štart

en: End
sk: Stop

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Users
sk: Používatelia

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Votes
sk: Hlasy

en: Share
sk: Zdieľanie

en: Attachments
sk: Prílohy

en: ago
sk: pred

en: Post comment
sk: Odoslať komentár

en: User page
sk: Stránka používateľa

en: News
sk: Novinky

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: My account
sk: Môj účet

en: Panel pages
sk: Panelové stránky

en: Add comment
sk: Pridať komentár

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Add row
sk: Pridať riadok

en: Column
sk: Stĺpec

en: Regions
sk: Regióny

en: Dates
sk: Dátumy

en: Moderator
sk: Moderátor

en: Row
sk: Riadok

en: First sidebar
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: No user
sk: Žiadny používateľ

en: @current of @max
sk: @current z @max

en: Administrative title
sk: Názov pre administráciu

en: Administrative description
sk: Popis pre administráciu

en: Remove column
sk: Odstrániť stĺpec

en: Remove row
sk: Odstrániť riadok

en: Region settings
sk: Nastavenia regiónu

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
sk: <em>Hlavné</em> menu sa na mnohých stránkach používa na hlavné sekcie stránky, často ako navigačný panel v hornej časti stránky.

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sk: Použite značky na zoskupenie článkov do kategórií podľa podobných tém.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
sk: Zadajte zoznam slov oddelených čiarkou pre popis vášho obsahu.

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
sk: Jednoduchá jedno-stĺpcová, beztabuľková, téma administrácie s plávajúcou šírkou.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sk: Použite <em>články</em> pre časovo obmedzený obsah ako sú novinky, tlačové správy či blogové príspevky.

en: Upload an image to go with this article.
sk: Nahrajte sprievodný obrázok k článku.

en: Footer menu
sk: Menu v päte
