OpenideaL - idea management system (7.x-2.5) - en to te translation catalogue (33 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Status
te: స్థితి

en: Content
te: సారము

en: Age
te: వయసు

en: Article
te: వ్యాసం

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Search
te: వెతుకు

en: Message
te: సందేశం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Category
te: వర్గం

en: Back
te: వెనక్కి

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Help
te: సహాయం

en: Region
te: ప్రాంతం

en: Error
te: సమస్య

en: All
te: అన్నీ

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Add new comment
te: వ్యాఖ్యానించండి

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Anonymous
te: అనామకం

en: Attachments
te: జోడింపులు

en: Post comment
te: వ్యాఖ్య పంపించు

en: My account
te: నా ఖాతా

en: Dates
te: తేదీలు

en: First sidebar
te: మొదటి పక్కపట్టీ

en: @current of @max
te: @maxలో @current

en: Page bottom
te: పేజీ అడుగు

en: Basic page
te: ప్రాథమిక పేజీ
