OpenideaL - idea management system (7.x-2.5) - en to th translation catalogue (27 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Age
th: อายุ

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Search
th: ค้นหา

en: Message
th: ข้อความ

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Back
th: กลับ

en: Save
th: บันทึก

en: Views
th: ดู

en: Region
th: ตำแหน่ง

en: Error
th: ผิดพลาด

en: All
th: ทั้งหมด

en: CSS class
th: คลาส CSS

en: Contains
th: ประกอบด้วย

en: Vote
th: โหวต

en: Add new comment
th: แสดงความเห็น

en: Votes
th: คะแนนโหวต

en: My account
th: บัญชีผู้ใช้ของฉัน

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: First sidebar
th: แถบด้านข้างแถบแรก

en: Administrative title
th: หัวข้อด้านการบริหาร

en: Region settings
th: ตั้งค่าพื้นที่แสดงผล

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Time left
th: เวลาที่เหลือ
