OpenideaL - idea management system (7.x-2.5) - en to ur translation catalogue (16 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Status
ur: حالت

en: Content
ur: متن

en: Age
ur: عمر

en: Article
ur: مضمون

en: Comments
ur: تبصرے

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Search
ur: تلاش

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Region
ur: علاقہ

en: Error
ur: خرابی

en: Contains
ur: پر مشتمل

en: Anonymous
ur: گمنام

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
