OpenideaL - idea management system (7.x-2.8) - en to dz translation catalogue (23 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Add container
dz: འཛིན་སྣོད་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Vote
dz: གདམ་ཁ།

en: Add new comment
dz: བསམ་བཀོད་གསརཔ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Votes
dz: གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Attachments
dz: མཉམ་སྦྲགས་ཚུ།

en: Post comment
dz: བསམ་བཀོད་གནས་བསྐྱོད།

en: My account
dz: ངེའི་རྩིས་ཐོ་
