OpenideaL - idea management system (7.x-2.8) - en to eo translation catalogue (31 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Status
eo: Stato

en: Content
eo: Enhavo

en: Article
eo: Artikolo

en: Comments
eo: Komentoj

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Search
eo: Serĉu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Image
eo: Bildo

en: Category
eo: Kategorio

en: Add container
eo: Aldonu ujon

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Help
eo: Helpo

en: Views
eo: Vidoj

en: Region
eo: Regiono

en: add
eo: Aldonu

en: Error
eo: Eraro

en: All
eo: Ĉiuj

en: Comment
eo: Komento

en: Vote
eo: Voĉdono

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Users
eo: Uzantoj

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Votes
eo: Voĉdonoj

en: Attachments
eo: Alkroĉaĵoj

en: Post comment
eo: Afiŝu komenton

en: My account
eo: Mia konto

en: Main menu
eo: Ĉefa menuo
