OpenideaL - idea management system (7.x-2.8) - en to os translation catalogue (17 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Content
os: Мидис

en: Article
os: Уац

en: Comments
os: Комментари

en: Tags
os: Тегтæ

en: Categories
os: Категоритæ

en: Search
os: Агуырд

en: Message
os: Хъусинаг

en: Image
os: Сурæт

en: Center
os: Центр

en: Category
os: Категори

en: Add container
os: Бафтау контейнер

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
