OpenideaL - idea management system (7.x-2.8) - en to eu translation catalogue (55 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Content
eu: Edukia

en: Article
eu: Artikulua

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Tags
eu: Etiketak

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Search
eu: Bilatu

en: Message
eu: Mezua

en: Image
eu: Irudia

en: Center
eu: Erdian

en: Category
eu: Kategoria

en: Add container
eu: Gehitu edukiontzia

en: Back
eu: Itzuli

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Views
eu: Bistak

en: Region
eu: Atal

en: add
eu: gehitu

en: Error
eu: Errorea

en: All
eu: Guztiak

en: CSS class
eu: CSS klasea

en: Welcome
eu: Ongi etorri

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Contains
eu: Edukia

en: Vote
eu: Bozkatu

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Votes
eu: Botoak

en: Attachments
eu: Eranskinak

en: ago
eu: duela

en: Community
eu: Komunitatea

en: Post comment
eu: Bidali iruzkina

en: News
eu: Berriak

en: Miscellaneous
eu: Hainbat

en: My account
eu: Nire kontua

en: Panel pages
eu: Panel orriak

en: Add comment
eu: Gehitu iruzkina

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Column
eu: Zutabe

en: Dates
eu: Datak

en: First sidebar
eu: Lehen albo-barra

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Idea
eu: Ideia

en: No user
eu: Erabiltzailerik ez

en: Region settings
eu: Eskualde ezarpenak

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
eu: <em>Artikuluak</em> denborarekin erlazionatuak dauden edukiekin erabili. Adibidez: albisteak, prentsa oharrak edo blog post-ak.

en: Ideas
eu: Ideiak
