OpenideaL - ideas and innovation management system (7.x-2.3) - en to gl translation catalogue (62 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Content
gl: Contido

en: Age
gl: Idade

en: Article
gl: Artigo

en: Comments
gl: Comentarios

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Categories
gl: Categorías

en: Search
gl: Buscar

en: Message
gl: Mensaxe

en: Image
gl: Imaxe

en: Center
gl: Centrar

en: Container
gl: Contedor

en: Category
gl: Categoría

en: Add container
gl: Engadir colector

en: Back
gl: Voltar

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: Views
gl: Vistas

en: Region
gl: Área

en: add
gl: engadir

en: Error
gl: Erro

en: All
gl: Todo

en: CSS class
gl: Clase CSS

en: Comment
gl: Comentario

en: Contains
gl: Contén

en: Vote
gl: Votar

en: Start
gl: Comezo

en: End
gl: Fin

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Users
gl: Usuarios

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Votes
gl: Votos

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: ago
gl: fai

en: Post comment
gl: Enviar comentario

en: Miscellaneous
gl: Miscelánea

en: My account
gl: A miña conta

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Column
gl: Columna

en: Dates
gl: Datas

en: User email
gl: Correo-e do usuario

en: Row
gl: Ringleira

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Main menu
gl: Menú principal

en: No user
gl: Sen usuario

en: @current of @max
gl: @current de @max

en: Administrative title
gl: Título administrativo

en: Administrative description
gl: Descrición administrativa

en: Region settings
gl: Opcións de rexión

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
gl: O menú <em>Principal</em> empregase en moitos sitios web para amosar as seccións principais do sitio, xeralmente nunha barra de navegación.

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
gl: Use etiquetas para agrupar artigos sobre temas semellantes en categorías.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
gl: Escriba unha lista de palabras separadas por comas para describir o seu contido.

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
gl: Un tema visual para admistración dunha columna, sen tablas, de ancho variable.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
gl: Empregue <em>artigos</em> para tipos de contidos que dependan da data e hora coma novas, artigos de prensa ou entradas de blogs.

en: Upload an image to go with this article.
gl: Subir unha imaxe para acompañar este artigo.
