OpenideaL - idea management system (7.x-2.8) - en to kk translation catalogue (30 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Content
kk: Контент

en: Article
kk: Мақала

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Categories
kk: Категория

en: Search
kk: Іздестіру

en: Message
kk: Хабарлама

en: Image
kk: Сурет

en: Center
kk: Орта

en: Category
kk: Категория

en: Add container
kk: Контейнер қосу

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: Region
kk: Аумақ

en: Error
kk: Қате

en: All
kk: Барлық

en: Comment
kk: Пікір

en: Vote
kk: Дауыс беру

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Votes
kk: Дауыстар

en: Attachments
kk: Косымшалар

en: Post comment
kk: Комментарийды жазу

en: My account
kk: Менін есебім

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы
