OpenideaL - idea management system (7.x-2.8) - en to sq translation catalogue (27 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Comments
sq: Komente

en: Tags
sq: Etiketat

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Search
sq: Kërko

en: Message
sq: Mesazhi

en: Category
sq: Kategoria

en: Add container
sq: Shto përmbajtës

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: Region
sq: Sektori

en: Error
sq: Gabim

en: All
sq: Të gjitha

en: Comment
sq: Komenti

en: Vote
sq: Voto

en: Add new comment
sq: Shto një koment të ri

en: Users
sq: Përdorues

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Votes
sq: Votat

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur

en: Post comment
sq: Dërgo komentin

en: My account
sq: Profili im

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
sq: Një temë administrimi e thjeshtë një-kollonëshe, me gjerësi fluide.
