OpenideaL - idea management system (7.x-4.0) - en to hr translation catalogue (51 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Content
hr: Sadržaj

en: Age
hr: Starost

en: Article
hr: Članak

en: Comments
hr: Komentari

en: Tags
hr: Oznake

en: Categories
hr: Kategorije

en: Search
hr: Pretraga

en: Message
hr: Poruka

en: Image
hr: Slika

en: Center
hr: Centar

en: Container
hr: Kontejner

en: Category
hr: Kategorija

en: Add container
hr: Dodaj spremnik

en: Back
hr: Natrag

en: Preview
hr: Pregled

en: Save
hr: Spremi

en: Help
hr: Pomoć

en: Region
hr: Regija

en: Error
hr: Greška

en: All
hr: Svi

en: Comment
hr: Komentar

en: Contains
hr: Sadrži

en: Vote
hr: Glas

en: Start
hr: Početak

en: End
hr: Svršetak

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: Users
hr: Korisnici

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Votes
hr: Glasova

en: Attachments
hr: Privitci

en: Post comment
hr: Pošalji komentar

en: Miscellaneous
hr: Razno

en: My account
hr: Moj račun

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Dates
hr: Datumi

en: First sidebar
hr: Prvi stupac

en: Main menu
hr: Glavni izbornik

en: @current of @max
hr: @current od @max

en: Region settings
hr: Postavke regije

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
hr: <em>Glavni</em> izbornik se koristi na mnogim lokacijama za prikaz glavnih odjeljaka lokacije, najčešće kao navigacijska traka na vrhu.

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hr: Koristite <em>Statičnu stranicu</em> za nepromjenjive sadržaje poput stranice 'O nama'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hr: Koristite oznake kako bi grupirali unose o strodnim temema u kategorije.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
hr: Unesite, zarezom odvojen, popis riječi kako bi opisali svoj sadržaj.

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
hr: Jednostavni administracijski predložak u jednom stupcu, bez tablica i prilagodljive širine

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hr: Koristite <em>Članak</em> za sadržaje koji su vremenski određeni, poput vijesti, blog unosa ili priopćenja.

en: Upload an image to go with this article.
hr: Otpremite prateću sliku za ovaj unos.
