OpenideaL - idea management system (7.x-4.0) - en to mk translation catalogue (9 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Comments
mk: Коментари

en: Categories
mk: Категории

en: Search
mk: Барање

en: Help
mk: Помош

en: Users
mk: Корисници

en: Anonymous
mk: Анонимен

en: My account
mk: Мојата сметка
