OpenideaL - idea management system (7.x-4.0) - en to ml translation catalogue (22 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Age
ml: വയസ്സ്

en: Article
ml: ലേഖനം

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: Categories
ml: വിഭാഗങ്ങൾ

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Help
ml: സഹായം

en: Region
ml: പ്രദേശം

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: Comment
ml: അഭിപ്രായം

en: Anonymous
ml: അഞ്ജാതന്‍

en: Page bottom
ml: താളിന്റെ താഴെ

en: Basic page
ml: അടിസ്ഥാന താള്‍
