OpenideaL - ideas and innovation management system (7.x-4.0) - en to ne translation catalogue (34 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Status
ne: अवस्था

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Article
ne: लेख

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Center
ne: केन्द्र

en: Category
ne: वर्ग

en: Add container
ne: कन्टेनर लाई थप्नुहोस

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Error
ne: त्रुटि

en: All
ne: सबै

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Contains
ne: समावेश

en: Vote
ne: मतदान

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Votes
ne: मत

en: Share
ne: सेयर गर्नुहोस्

en: My account
ne: मेरो खाता

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल

en: Basic page
ne: मूल पृष्ठ

en: Social Links
ne: सामाजिक लिङ्कहरू
