OpenideaL - idea management system (7.x-4.0) - en to pl translation catalogue (114 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Content
pl: Zawartość

en: Age
pl: Wiek

en: Article
pl: Artykuł

en: Comments
pl: Komentarze

en: Tags
pl: Tagi

en: Categories
pl: Kategorie

en: Search
pl: Szukaj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Image
pl: Obraz

en: Center
pl: Środek

en: Container
pl: Kontener

en: Category
pl: Kategoria

en: Add container
pl: Dodaj dział

en: Back
pl: Wstecz

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: Help
pl: Pomoc

en: Views
pl: Widoki

en: add
pl: dodaj

en: Error
pl: Błąd

en: All
pl: Wszystko

en: CSS class
pl: Klasa CSS

en: Welcome
pl: Witamy

en: Comment
pl: Komentarz

en: Contains
pl: Zawiera

en: Vote
pl: Głosuj

en: Start
pl: Początek

en: End
pl: Koniec

en: Add new comment
pl: Dodaj komentarz

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Votes
pl: Głosy

en: Share
pl: Udostępnij

en: Attachments
pl: Załączniki

en: ago
pl: temu

en: Community
pl: Społeczność

en: Container class
pl: Klasa kontenera

en: Post comment
pl: Dodaj komentarz

en: User page
pl: Strona użytkownika

en: Name must be alphanumeric or underscores only.
pl: Nazwa może skłądać się wyłącznie ze znaków alfanumerycznych i znaków podkreślenia (_)

en: News
pl: Aktualności

en: Miscellaneous
pl: Inne

en: My account
pl: Moje konto

en: Panel pages
pl: Strony panelowe

en: Add comment
pl: Dodaj komentarz

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Add row
pl: Dodaj wiersz

en: Column
pl: Kolumna

en: Regions
pl: Regiony

en: Dates
pl: Daty

en: Add region
pl: Dodaj region

en: User email
pl: Email użytkownika

en: Column settings
pl: Ustwienia kolumny

en: Row
pl: Wiersz

en: Row settings
pl: Ustawienia wiersza

en: First sidebar
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Canvas
pl: Przestrzeń robocza

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Application ID
pl: ID aplikacji

en: No user
pl: Brak użytkownika

en: @current of @max
pl: @current z @max

en: CSS Class
pl: Klasa CSS

en: Administrative title
pl: Tytuł wewnętrzny

en: Administrative description
pl: Opis administracyjny

en: Show layout designer
pl: Pokaż projektowanie układu

en: Remove column
pl: Usuń kolumnę

en: Add row to top
pl: Dodaj wiersz na górze

en: Add row to bottom
pl: Dodaj wiersz na dole

en: Remove row
pl: Usuń wiersz

en: Add column
pl: Dodaj kolumnę

en: Add column to left
pl: Dodaj kolumnę po lewej

en: Add column to right
pl: Dodaj kolumnę po prawej

en: Region settings
pl: Ustawienia regionu

en: Remove region
pl: Usuń region

en: Invalid item id.
pl: Nieprawidłowy identyfikator elementu.

en: Configure column
pl: Konfiguracja kolumny

en: Configure row
pl: Konfiguracja wiersza

en: Configure region
pl: Konfiguracja obszaru

en: Region title
pl: Tytuł obszaru

en: Hide layout designer
pl: Ukryj kreatora układu

en: Page top
pl: Góra strony

en: Page bottom
pl: Dół strony

en: Region class
pl: Klasa obszaru

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
pl: <em>Główne</em> menu wykorzystywane jest na wielu witrynach do pokazywania najważniejszych sekcji serwisu, często w górnej części witryny.

en: Basic page
pl: Prosta strona

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
pl: Użyj <em>prostych stron</em> dla Twoich statycznych treści, takich jak strona 'O nas'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
pl: Używaj tagów do grupowania artykułów podobnych tematycznie w kategorie.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
pl: Lista oddzielonych przecinkiem słów opisujących zawartość.

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
pl: Prosta, jednokolumnowa skórka administracyjna z płynną szerokością bez tabelek.

en: Time left
pl: Czas pozostały

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
pl: Użyj <em>artykułów</em> dla dynamicznych treści, takich jak newsy, przegląd prasy lub wpisy na blogu.

en: You must choose a machine name.
pl: Musisz wpisać identyfikator systemowy.

en: This will appear in the administrative interface to easily identify it.
pl: Pojawi się w interfejsie administracyjnym w celu łatwej identyfikacji.

en: What category this layout should appear in. If left blank the category will be "Miscellaneous".
pl: W jakiej kategorii ten układ powinien się wyświetlać. Jeśli pozostawisz to pole puste, zastosowana zostanie kategoria "Inne".

en: Builders
pl: Narzędzia konstrukcyjne

en: Reuse layout
pl: Ponowne użycie układu

en: Canvas settings
pl: Ustawienia przestrzeni roboczej

en: Configure canvas
pl: Konfiguracja przestrzeni roboczej

en: Canvas class
pl: Klasa przestrzeni roboczej

en: Column class
pl: Klasa kolumny

en: Row class
pl: Klasa wiersza

en: Enter a CSS class that will be used. This can be used to apply automatic styling from your theme, for example.
pl: Wprowadź klasę CSS jaka zostanie użyta. Można np. wprowadzić klasę z użytkowanej skórki.

en: Save this layout for reuse
pl: Zapisz ten układ w celu ponownego użycia

en: The machine readable name of this layout. It must be unique, and it must contain only alphanumeric characters and underscores. Once created, you will not be able to change this value!
pl: Identyfikator systemowy układu. Musi być unikalny i może zawierać wyłącznie litery i znaki podkreślenia. Po utworzeniu nie będzie można zmienić tej wartości!

en: A description of what this layout is, does or is for, for administrative use.
pl: Opis układu: po co powstał, co robi i do czego służy. Wyłącznie w celach administracyjnych.

en: That name is used by another layout: @layout
pl: Nazwa jest już wykorzystywana przez inny układ: @layout

en: Upload an image to go with this article.
pl: Wyślij obrazek jaki ma zostać dodany do wpisu.

en: If you save this layout for reuse it will appear in the list of reusable layouts at admin/structure/panels/layouts, and you will need to go there to edit it. This layout will then become an option for all future panels you make.
pl: Po zapisaniu tego układu do ponownego użycia pojawi się on na liście układów wielokrotnego użytku na admin/structure/panels/layouts i trzeba będzie tam przejść w celu edycji. Ten układ, stanie się opcją dla wszystkich przyszłych paneli, które utworzysz.

en: Check out my latest post on !site...
pl: Zobacz mój ostatni wpis na !site...

en: Footer menu
pl: Menu stopki

en: Read more link text
pl: Tekst odnośnika "czytaj więcej"

en: Let's Get Started!
pl: Zaczynajmy!
