OpenideaL - idea management system (7.x-4.1) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Comments
ta: குறிப்புரைகள்

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Search
ta: தேடல்

en: Message
ta: தகவல்

en: Category
ta: வகை

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: Help
ta: உதவி

en: Error
ta: வழு

en: Comment
ta: குறிப்புரை

en: Anonymous
ta: பெயரிலி
