OpenideaL - idea management system (7.x-4.4) - en to cs translation catalogue (69 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Status
cs: Stav

en: Register
cs: Registrovat

en: Content
cs: Obsah

en: Age
cs: Věk

en: Article
cs: Článek

en: Comments
cs: Komentáře

en: Tags
cs: Štítky

en: Categories
cs: Kategorie

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Search
cs: Hledat

en: Message
cs: Zpráva

en: Image
cs: Obrázek

en: Center
cs: Na střed

en: Container
cs: Kontejner

en: Category
cs: Kategorie

en: Add container
cs: Přidat kontejner

en: Back
cs: Zpět

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Help
cs: Nápověda

en: Error
cs: Chyba

en: All
cs: Vše

en: CSS class
cs: CSS třída

en: Comment
cs: Komentář

en: Contains
cs: Obsahuje

en: Vote
cs: Hlasovat

en: Start
cs: Začátek

en: End
cs: Konec

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Users
cs: Uživatelé

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Votes
cs: Hlasy

en: Attachments
cs: Přílohy

en: Log out
cs: Odhlásit

en: User page
cs: Stránka uživatele

en: My account
cs: Můj účet

en: Add comment
cs: Přidat komentář

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Column
cs: Sloupec

en: Regions
cs: Regiony

en: User account
cs: Uživatelský účet

en: Dates
cs: Data

en: My !points
cs: Moje !points

en: User email
cs: E-mail uživatele

en: Moderator
cs: Moderátor

en: Row
cs: Řádek

en: First sidebar
cs: První postranní panel

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: No user
cs: Žádný uživatel

en: @current of @max
cs: @current z @max

en: CSS Class
cs: CSS třída

en: Administrative title
cs: Administrativní název

en: Administrative description
cs: Administrativní popis

en: Region settings
cs: Nastavení regionu

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: User menu
cs: Menu uživatele

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
cs: <em>Uživatelské<em> menu obsahuje odkazy související s uživatelskými účty a odkaz pro odhlášení.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
cs: <em>Hlavní</em> menu na mnoha stránkách zobrazuje hlavní sekce stránek a často se nachází v horní navigační liště.

en: Basic page
cs: Základní stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
cs: Pro statický obsah typu "O nás" použijte <em>základní stránky</em>.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
cs: Použijte tagy pro seskupení článků podle podobných témat v katergoriích

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
cs: K popisu obsahu zadejte seznam slov oddělených čárkami.

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
cs: Jednoduché, jednosloupcové, beztabulkové, administrační téma s proměnlivou šířkou

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
cs: <em>Články</em> lze použít pro stárnoucí obsah, jako jsou novinky, tiskové zprávy nebo blogy.

en: Row class
cs: Třída řádku

en: Upload an image to go with this article.
cs: Nahrát obrázek k tomuto článku

en: Footer menu
cs: Menu patičky
