OpenideaL - idea management system (7.x-4.4) - en to el translation catalogue (65 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Register
el: Εγγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Age
el: Ηλικία

en: Article
el: Άρθρο

en: Comments
el: Σχόλια

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Login
el: Είσοδος

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Message
el: Μήνυμα

en: Image
el: Εικόνα

en: Center
el: Κέντρο

en: Category
el: Κατηγορία

en: Add container
el: Προσθήκη φακέλου

en: Back
el: Πίσω

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Help
el: Βοήθεια

en: Region
el: Περιοχή

en: add
el: προσθήκη

en: Error
el: Σφάλμα

en: All
el: Όλες

en: CSS class
el: Κλάση CSS

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Contains
el: Περιέχει

en: Vote
el: Ψήφος

en: Start
el: Αρχή

en: End
el: Τέλος

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Users
el: Χρήστες

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Votes
el: Ψήφοι

en: Attachments
el: Συνημμένα

en: Log out
el: Αποσύνδεση

en: Post comment
el: Υποβολή σχολίου

en: My account
el: Ο λογαριασμός μου

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Column
el: Στήλη

en: User account
el: Λογαριασμός χρήστη

en: Dates
el: Ημερομηνίες

en: User email
el: Email χρήστη

en: Row
el: Γραμμή

en: First sidebar
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Main menu
el: Κύριο μενού

en: Application ID
el: ID Εφαρμογής

en: No user
el: Δεν υπάρχει χρήστης

en: @current of @max
el: @current από @max

en: Administrative title
el: Διαχειριστικός τίτλος

en: Region settings
el: Ρυθμίσεις περιοχής

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
el: Το μενού <em>Χρήστη</em> περιέχει σύνδεσμους σχετικούς με το λογαριασμό χρήστη, όπως και τον σύνδεσμο 'Αποσύνδεση'.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
el: Το <em>Κύριο</em> μενού χρησιμοποιείται σε πολλές ιστοσελίδες για να δείχνει τις κεντρικές ενότητες της ιστοσελίδας, συχνά σε ένα μενού πλοήγησης στην κορυφή.

en: Basic page
el: Βασική σελίδα

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
el: Χρησιμοποιήστε τις <em>βασικές σελίδες</em> για το στατικό σας περιεχόμενο, όπως μια σελίδα 'Σχετικά'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
el: Χρησιμοποιήστε ετικέτες για να ομαδοποιήσετε τα άρθρα σε κατηγορίες με παρόμοιο θέμα.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
el: Εισάγετε μία λίστα λέξεων, χωρισμένες με κόμματα, που περιγράφουν το περιεχόμενό σας.

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
el: Ένα απλό, μίας στήλης, χωρίς πίνακες, μεταβλητού μεγέθους θέμα διαχείρισης.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
el: Χρησιμοποιήστε τα <em>άρθρα</em> για ευαίσθητο στο χρόνο περιεχόμενο όπως νέα, δελτία τύπου ή ιστολογήματα.

en: Application Secret
el: Το Κρυφό της Εφαρμογής

en: Upload an image to go with this article.
el: Αποστολή μιας εικόνας που θα συνοδεύει το άρθρο.

en: Footer menu
el: Μενού υποσέλιδου
