OpenideaL - idea management system (7.x-4.4) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Category
ga: Ábhar

en: Add new comment
ga: Cuir ráiteas nua leis

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Log out
ga: Logáil amach
