OpenideaL - idea management system (7.x-4.4) - en to jv translation catalogue (45 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Register
jv: Ndaftar

en: Content
jv: Konten

en: Article
jv: Artikel

en: Comments
jv: Komèntar

en: Tags
jv: Tautan

en: Categories
jv: Kategori

en: Search
jv: Goléki

en: Message
jv: Pesen

en: Image
jv: Gambar

en: Container
jv: Kontainer

en: Category
jv: Kategori

en: Add container
jv: Tambah kontainer

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: Help
jv: Pitulungan

en: Views
jv: View

en: Error
jv: Salah

en: All
jv: Kabèh

en: CSS class
jv: Klas CSS

en: Comment
jv: Komèntar

en: Contains
jv: Ngandhut

en: Vote
jv: Pilih

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Users
jv: Panganggo

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Log out
jv: Metu log

en: My account
jv: Akunku

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: User account
jv: Akun panganggo

en: Dates
jv: Tanggal

en: First sidebar
jv: Sidebar pertama

en: Main menu
jv: Menu utama

en: @current of @max
jv: @current saka @max

en: Region settings
jv: Ngatur region

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Basic page
jv: Kācā dasar

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
jv: Gunaknā <em>kācā dhasar</em> kanggo kontèn statis Sampéyan, kaya déné kācā 'Ngenani aku'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
jv: Gunaknā penanda kanggo nglompokaké artikel sing nduwéni topik mirip nang kategori.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
jv: Isékna tandha koma kanggo misahi daftar tembung marang katrangan konten Sampéyan.

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
jv: Kolum tunggal sederhana, tanpa tabel, téma administrasi sing kampul ambané.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
jv: Gunaknā <em>artikel</em> kanggo kontèn sing asring ditulis kaya warta berita, pengumuman utāwā blog.

en: Upload an image to go with this article.
jv: Unggah gambar karo artikel
