OpenideaL - idea management system (7.x-4.4) - en to ka translation catalogue (31 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Content
ka: კონტენტი

en: Age
ka: ასაკი

en: Article
ka: სტატია

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Tags
ka: ტეგები

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Search
ka: ძიება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Image
ka: სურათი

en: Container
ka: კონტეინერი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Add container
ka: კონტეინერის დამატება

en: Help
ka: დახმარება

en: Region
ka: რეგიონი

en: Error
ka: შეცდომა

en: All
ka: ყველა

en: CSS class
ka: CSS კლასი

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Contains
ka: შეიცავს

en: Vote
ka: ხმის მიცემა

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Votes
ka: ხმები

en: Attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები

en: Log out
ka: გამოსვლა

en: Dates
ka: თარიღები
