OpenideaL - idea management system (7.x-4.9) - en to se translation catalogue (13 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Content
se: Sisdoallu

en: Login
se: Logge sisa

en: Search
se: Oza

en: Image
se: Govva

en: Save
se: Vurke

en: Help
se: Veahkki

en: All
se: Buot

en: Share
se: Juogat

en: Log out
se: Logge eret

en: My account
se: Mu konto
