OpenideaL - idea management system (7.x-4.9) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Status
br: Statud

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Search
br: Enklask

en: Log out
br: Digevreañ

en: My account
br: Ma c'hont
