OpenideaL - idea management system (7.x-4.9) - en to bs translation catalogue (29 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Content
bs: Sadržaj

en: Comments
bs: Komentari

en: Tags
bs: Tagovi

en: Categories
bs: Kategorije

en: Search
bs: Pretraga

en: Message
bs: Poruka

en: Image
bs: Slika

en: Category
bs: Kategorija

en: Add container
bs: Dodaj kontejner

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Help
bs: Pomoć

en: Error
bs: Greška

en: All
bs: Sve

en: Comment
bs: Komentar

en: Contains
bs: Sadrži

en: Vote
bs: Glas

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: Users
bs: Korisnici

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Votes
bs: Glasovi

en: Log out
bs: Odjavi se

en: My account
bs: Moj profil

en: Column
bs: Kolona

en: No user
bs: Nema korisnika

en: @current of @max
bs: @current od @max

en: Footer menu
bs: Footer meni
