iDEAL (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Description
bs: Opis

en: none
bs: ništa

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Fails
bs: Pada
