iDEAL (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Description
eo: Priskribo

en: none
eo: neniu

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Last update
eo: Lasta ĝisdatiĝo

en: City
eo: Urbo

en: Fails
eo: Malsukcesoj
