iDEAL (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: Name
ps: نوم

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: - Select -
ps: - غوره -
