iDEAL (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Transaction ID
sv: Transaktions-ID

en: Description
sv: Beskrivning

en: none
sv: ingen

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Save
sv: Spara

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: Unknown
sv: Okänd

en: Last update
sv: Senaste uppdatering

en: Amount
sv: Belopp

en: City
sv: Stad

en: Pending
sv: Väntar på

en: Failed
sv: Misslyckades

en: 5 minutes
sv: 5 minuter

en: 10 minutes
sv: 10 minuter

en: 15 minutes
sv: 15 minuter

en: 30 minutes
sv: 30 minuter

en: Cancelled
sv: Avbokad

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Merchant ID
sv: Säljarens ID

en: Account number
sv: Kontonummer

en: Fails
sv: Misslyckas
