iDEAL (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Description
ar: الوصف

en: none
ar: لا شيء

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Last update
ar: آخر تحديث

en: Amount
ar: المبلغ

en: Pending
ar: معلّق

en: Failed
ar: فشل

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Account number
ar: رقم الحساب

en: Fails
ar: فشلت
