iDEAL (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Description
az: İzahat

en: none
az: yoxdur

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Unknown
az: Naməlum

en: Last update
az: Son yeniləmə

en: - Select -
az: - Seçin -
