iDEAL (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Description
ne: विवरण

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Last update
ne: अन्तिम अपडेट

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
