iDEAL (7.x-2.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Transaction ID
eu: Transakzio ID

en: Description
eu: Azalpena

en: none
eu: bat ere ez

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Last update
eu: Azken eguneraketa

en: 5 minutes
eu: 5 minutu

en: 10 minutes
eu: 10 minutu

en: 30 minutes
eu: 30 minutu

en: Fails
eu: Huts eginak
