iDEAL (7.x-2.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Transaction ID
kk: Операцияның идентификаторы

en: Description
kk: Сипаттама

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Last update
kk: Соңғы жаңартулар

en: Fails
kk: Сәтсіздің
