iDEAL (7.x-2.0-alpha1) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: delete
te: తొలగించు

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Description
te: వివరణ

en: none
te: ఏమీలేవు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: 1 hour
te: 1 గంట

en: Unknown
te: తెలియని

en: Last update
te: చివరి తాజాకరణ

en: City
te: నగరం

en: Failed
te: విఫలమైంది
