iDEAL (7.x-2.0-alpha1) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Transaction ID
th: รหัสการทำธุรกรรม

en: Description
th: คำอธิบาย

en: none
th: ไม่มี

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: 1 hour
th: 1 ชั่วโมง

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: City
th: จังหวัด

en: Expired
th: หมดอายุ

en: Failed
th: ไม่ผ่าน

en: Set as default
th: ตั้งเป็นค่าเริ่มต้น

en: Fails
th: ความผิดพลาด
