iDEAL (7.x-2.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Transaction ID
gl: ID de transacción

en: Description
gl: Descrición

en: none
gl: ningún

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: 1 hour
gl: 1 hora

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Last update
gl: Última actualización

en: Amount
gl: Cantidade

en: Pending
gl: Pendente

en: Failed
gl: Fallo

en: 5 minutes
gl: 5 minutos

en: 10 minutes
gl: 10 minutos

en: 15 minutes
gl: 15 minutos

en: 20 minutes
gl: 20 minutos

en: 30 minutes
gl: 30 minutos

en: Fails
gl: Fallos
