iDEAL (7.x-2.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Description
jv: Katrangan

en: none
jv: ora ana

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Last update
jv: Update mutakhir

en: Fails
jv: Gagal
