iDEAL (7.x-2.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Description
ku: دەربارە

en: none
ku: هیچ

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Last update
ku: دواترین نوێبوونەوە

en: Fails
ku: سەرکەوتوو نابێت
