iDEAL (7.x-2.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Transaction ID
lv: Darījuma ID

en: Description
lv: Apraksts

en: none
lv: neviens

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Last update
lv: Pēdējais papildinājums

en: Amount
lv: Summa

en: City
lv: Pilsēta

en: Pending
lv: Gaida

en: 5 minutes
lv: 5 minūtes

en: 10 minutes
lv: 10 minūtes

en: 30 minutes
lv: 30 minūtes

en: Cancelled
lv: Atcelts

en: Set as default
lv: Iestatīt kā noklusējuma

en: Fails
lv: Neizdodas
