iDEAL (7.x-2.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Description
sl: Opis

en: none
sl: nič

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: Unknown
sl: Neznan

en: Last update
sl: Zadnja posodobitev

en: Pending
sl: Čaka
